PROGRAM

PROGRAM GINFEST 2022

Jedinečný zážitek pro všechny vaše smysly, stovky ginů a koktejlů k degustaci, semináře od předních barmanů a odborníků. 

Na Ginfestu máte možnost přechutnat různé styly ginů na jednom místě, a pochopit tak celou tuto zajímavou kategorii. Pro opravdové nadšence budou i letos připraveny v rámci základní vstupenky vzdělávací semináře a masterclasses s předními odborníky od nás i ze zahraničí na různá témata ze světa ginu.

  • Více než 150 různých ginů z celého světa 
  • Ginové koktejly od nejlepších barmanů
  • Semináře, workshopy a řízené degustace s předními ginovými odborníky
  • Promítání filmu o ginu
  • Skvělý catering a Dj’s

Odborným garantem Ginfestu je Barlife, exkluzivní specializovaný magazín zaměřený na moderní gastronomii. Tento respektovaný a nestranný titul je pro čtenáře zdrojem vzdělání, inspirace a zábavy již od roku 2004.

WALL STREET – unikátní výstava součástí Ginfestu

Ve Ville Pellé bude současně probíhat projekt WALL STREET, zaměřený na nejvýraznější autory s kořeny v české graffiti scéně.  (Jan Kaláb / Point, Petr Königsmark / Zeb One, Jakub Matuška / Masker, Michal Škapa / Tron, Jakub Uksa / Obic, Ondřej Vyhnánek / X-Dog a další). Expozice bude kombinovat závěsné obrazy s několika díly vytvořenými přímo na zdi galerijního prostoru. Základ autorské sestavy tvoří legendy českého graffiti, které se iniciačního projektu zúčastnily, ale i několik dalších silných writerů, kteří se vyprofilovali v mezidobí uplynulé dekády. 

Vstupné na výstavu je v ceně základní vstupenky na Ginfest.

Přesný program připravujeme.