LOKACE

ADRESA

Žluté lázně, Podolské nábřeží 3/1184, Praha 4, www.zlutelazne.cz

POPIS

Také letošní ročník se bude konat ve Žlutých lázních v pražském Podolí. Žluté lázně jsou v těsné blízkosti vody a daří se tak navodit tu správnou karibskou atmosféru. V průběhu odpoledne mohou návštěvníci využít i dalších volnočasových aktivit, které jim Žluté lázně nabízí. Areál se nachází v širším centru Prahy, v Podolí, s dobrou dostupností z centra.

Účastníci Rumfestu jsou povinni řídit se provozním řádem areálu Žlutých lázní.

Ministerstvo zdravotnictví nařizuje postupem podle § 69 odst. 1 písm. b) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb. k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARSCoV-2, že s účinností ode dne 27. července 2020 od 0:00 hod. do odvolání tohoto mimořádného opatření se zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to na hromadných akcích s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, konaných ve vnitřních prostorech staveb.

DOPR​AVA

Autem

Parkování na vlastním parkovišti v areálu (kapacita 80 míst, 4 hodiny zdarma / následující započatá hodina 20 Kč). Vzhledem k omezené kapacitě placeného parkoviště doporučujeme využít k dopravě MHD.

MHD

Tramvajové linky č. 3, 17, 21 (zastávka Dvorce)