FAQ

Kdo je organizátorem Rumfestu?

Rumfest organizuje BARLIFE, odborný časopis o nápojích, který vychází již od roku 2004. BARLIFE je podle britské analytické společnosti The IWSR „nejlepší časopis o nápojích ve střední Evropě“.

Kde koupím vstupenku?

Vstupenky na Rumfest je možné zakoupit na našem e-shopu nebo na GoOut.cz, případně v den konání na pokladně. Kapacita akce může být nařízeními omezena.

Jak se mohu zúčastnit semináře?

Semináře v hlavním prostoru akce budou probíhat zdarma. Kapacita může být omezena. Vstupy na placené master classes v přilehlém klubu budou pouze s platnou vstupenkou.

Co když mi není 18?

Vstup na Rumfest je dovolen osobám starším 18 let. Mladším pouze v doprovodu dospělých.

Jak probíhají a jak se platí ochutnávky?

U každého baru máte možnost ochutnat rumy nebo rumové koktejly. Platí se přímo na baru. Platbu kartou někteří vystavovatelé umožňují, lepší je však mít dostatek hotovosti.

Jaké jsou podmínky pro vstup s ohledem na anti Covid opatření?

Podle aktuálního nařízení vlády ČR je vstup na akci omezen platnými nařízeními. Každý návštěvník a personál na akci se bude muset prokázat negativním antigen nebo PCR testem, případně potvrzením o prodělání nemoci v minulých 180 dnech nebo dokončeným očkováním. Antigenní testy budou k dispozici i na místě za cenu 70 Kč. Informace o aktuálních platných nařízeních budeme průběžně aktualizovat, prosíme proto sledovat všechny komunikační kanály akce a covid portál MZČR. Děkujeme za pochopení!.